Zakład Pogrzebowy Capulus służy pomocą już od 1992 roku.

Ponad 20-letni okres prowadzenia działalności pogrzebowej pozwolił na stworzenie firmy godnej zaufania, rzetelnej, uczciwej i podchodzącej do spraw pogrzebowych z należytym szacunkiem.

Dzięki wypracowaniu takiego wizerunku z naszych usług korzystają mieszkańcy Tarchomina, Białołęki, Warszawy i innych miast i miejscowości z pozostałej części Polski.

Zaufanie, jakim nas obdarzono, pozwoliło na zorganizowanie pogrzebów osób wielce zasłużonych dla naszego kraju i Kościoła.
Zakład Pogrzebowy Capulus posiada własną chłodnię na terenie kościoła na Tarchominie przy ulicy Myśliborskiej i kaplicę przedpogrzebową.

Biuro pogrzebowe, które jest czynne 24 godziny na dobę
przez cały tydzień, mieści się przy ulicy Modlińskiej 233,
a więc jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas.
Jeżeli zajdzie taka potrzeba, formalności pogrzebowe możemy załatwić w domu klienta.

Informujemy również, że Zakład Pogrzebowy Capulus jest członkiem Polskiej Izby Branży Pogrzebowej, która została powołana w celu rozwijania i kontynuowania najlepszych tradycji samorządu gospodarczego branży pogrzebowej. Domy Pogrzebowe i Zakłady Pogrzebowe należące do PIBP mają wspólny cel, którym jest rozwój poprzez wzajemną pomoc i wymianę doświadczeń. Przynależność do tej organizacji wiąże się z pewnymi standardami, które mają odzwierciedlenie w organizowanych przez nas pogrzebach.

Z wyrazami szacunku
Tomasz Paster